Bramy garażowe – Olsztyn

Oferujemy różnego rodzaju bramy garażowe w Olsztynie i okolicach. To konstrukcje trwałe, funkcjonalne i estetyczne. Pozwalają na skuteczne zabezpieczenie garażu przed włamaniem, jednocześnie zapewniając sprawne podnoszenie.

Oferujemy bramy:

  • segmentowe,
  • roletowe,
  • rozwierne,
  • uchylne.

Pomagamy dobrać odpowiednią bramę garażową do specyfiki danej nieruchomości. Znaczenie ma m.in. dostępne miejsce. Nie we wszystkich garażach zmieszczą się systemy, które wymagają umieszczenia skrzydła bramy na suficie. Wykonujemy pomiary na terenie posesji i sprawdzamy, jaki mechanizm sprawdzi się najlepiej w danym budynku.

Nasze bramy garażowe zapewniają płynne podnoszenie. To obiekty dostosowane do budynków mieszkalnych, w których otwiera się je maksymalnie kilkanaście razy w ciągu dnia. Produkty te zostały objęte gwarancją – można mieć pewność, że będą działać bez zarzutu przez długi czas.

 

Estetyczne bramy garażowe do każdego budynku

Nasze bramy garażowe są nie tylko funkcjonalne, lecz także estetyczne. Dopasowujemy je do pozostałych elementów wychodzących w skład budynku, jak np. okna. Dzięki temu można stworzyć spójną, stylową nieruchomość. Często tworzymy całe komplety okien, drzwi i bram garażowych dla konkretnego budynku, a następnie montujemy zamówione produkty w odpowiednim miejscu.

Oferujemy bramy garażowe w odcieniach brązu, szarości czy czerni. Możemy zorganizować też modele w nieco mniej typowych kolorach, które pozwolą wyróżnić dany budynek spośród nieruchomości w okolicy. Zachęcamy do kontaktu – przedstawimy aktualny katalog bram.

ZAMÓW WYCENĘ

Napisz do nas czego potrzebujesz! Przyjedziemy pod wskazane miejsce i wykonamy profesjonalne pomiary. Następnie przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę oraz kosztorys.

Zapraszamy do Salonu:

Dar Drzwi i Okien

ul. Armii Krajowej 3

10-072 Olsztyn

woj. warmińsko-mazurskie

NIP: 7392008453

Polityka prywatności

 

Logo Dar Drzwi i Okien Olsztyn 2
Przedstawiciel handlowy
+48 601 847 089

Pon. - pt. 09.00 - 18.00

Sobota 9.00 - 13.00

Niedziela - nieczynne

Zadzwoń teraz
Nawiguj