Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne | Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne | Okna PCV i drewniane | Sprzedaż, montaż, serwis

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne

 

  • ceny producentów
  • ogromny wybór
  • bezpłatny pomiar
  • profesjonalny montaż

OFERTA

W stałej ofercie posiadamy drzwi wewnętrzne i zewnętrzne wielu renomowanych producentów. W naszym Salonie mogą Państwo zobaczyć modele z najnowszych kolekcji, a także porównać różne rodzaje wykończenia oraz kolory. Część z tych informacji jak np. dostępna kolorystyka, faktury, przykładowe modele drzwi oraz katalogi znajdą Państwo również na tej stronie.  Ponadto oferujemy bezpłatny przyjazd w celu zdjęcia dokładnych wymiarów  i przygotowania szczegółowego kosztorysu.

Nasza oferta drzwi zewnętrznych i wewnętrznych obejmuje: drzwi drewniane, drzwi PVC, drzwi z płyt MDF i HDF, drzwi stalowe, drzwi szklane, drzwi przesuwne, drzwi pasywne, drzwi antywłamaniowe, drzwi techniczne, drzwi przeciw pożarowe. 

W stałej sprzedaży posiadamy klamki i okucia firm:

NOMET, INFINITY, GAMET, VDS, AXA, MEDOS, TUPAI, LINEA CALI, DOMINO, KUCHINOX, LAGUNA.

Serdecznie zapraszamy do naszego Salonu w Olsztynie.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Napisz do nas czego potrzebujesz! Bezpłatnie przyjedziemy pod wskazane miejsce i wykonamy profesjonalne pomiary. Następnie przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę oraz kosztorys.

PRZYKŁADOWE MODELE

Z NASZEJ OFERTY

 

W naszej ofercie z pewnością znajdą Państwo wymarzone drzwi do swojego domu, mieszkania czy biura.  Posiadamy niezliczone ilości wzorników wykończenia, kombinacji kolorów oraz powierzchni. Poniżej mogą zobaczyć Państwo kilka przykładowych modeli drzwi, a na samym dole strony pobrać najnowsze katalogi. 

W celu uzyskania większej ilości informacji na temat dostępnej kolorystyki i wzorów zachęcamy do skontaktowania się z nami. W naszym Salonie posiadamy katalogi z tysiącami modeli i z przyjemnością pomożemy w wyborze odpowiednich drzwi.

W stałej sprzedaży posiadamy również wiele modeli drzwi dostępnych “od ręki”.

DOSTĘPNA KOLORYSTYKA

Poniżej mogą Państwo zobaczyć część z szerokiej gamy dostępnych kolorów oraz wzorów wykończenia. W zależności od materiału oraz preferencji drzwi z zewnątrz mogą być surowe, pomalowane, oklejone lub wykonane z tworzywa. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat dostępnej kolorystyki i wzorów zachęcamy do skontaktowania się z nami.

KATALOGI DO POBRANIA

Zachęcamy do pobrania najnowszych katalogów w formie elektronicznej.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Napisz do nas czego potrzebujesz! Bezpłatnie przyjedziemy pod wskazane miejsce i wykonamy profesjonalne pomiary. Następnie przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę oraz kosztorys.

GALERIA INSPIRACJI

Kliknij na obraz poniżej i przejdź do galerii ponad 40 inspiracji przygotowanych specjalnie dla Ciebie przez firmę DRE. Jeśli potrzebujesz naszego doradztwa po prostu zadzwoń!

Zapraszamy do Salonu:

Dar Drzwi i Okien

ul. Armii Krajowej 3

10-072 Olsztyn

woj. warmińsko-mazurskie

NIP: 7392008453

 

Przedstawiciel handlowy
+48 514 862 006

Pon. - pt. 09.00 - 18.00

Sobota 9.00 - 13.00

Niedziela - nieczynne

Zadzwoń teraz
Nawiguj